Огляд погодних умов на Закарпатті станом на

23.07.2024 р.1. Минулої доби 22-23 липня синоптична ситуація визначалась малоградієнтним баричним полем тиску.
Вдень 22 липня спостерігалась мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північний 1-7 м/с. Температура повітря становила 26-31°, на високогір'ї 17-21° тепла.
Вночі 23 липня спостерігалась мінлива хмарність, в горах подекуди пройшов короткочасний дощ. Вранці в горах місцями фіксувався туман видимістю 200 м. Вітер змінних напрямків 1-6 м/с. Температура повітря становила 13-18°, в горах місцями до 11° тепла.
Протягом дня атмосферний тиск та відносна вологість повітря не зазнають значних змін.
Вдень 23 липня синоптична ситуація не зміниться. Очікується мінлива хмарність, в другій половині дня місцями короткочасний дощ з грозою. Вітер північний 5-10, під час грози пориви 15-20 м/с. Температура повітря 24-29°, в горах місцями до 21° тепла. В м. Ужгороді 27-29° тепла.

2. Минулої доби по області спостерігалась мінлива хмарність, вдень без істотних опадів, вночі в горах подекуди пройшов короткочасний дощ.
На річках відбувались зниження рівнів води, на р.Латориця - м.Чоп - невелике підвищення за рахунок добігання води з верхів"їв.
Протягом доби по області очікується мінлива хмарність, в другій половині дня та вночі місцями короткочасний дощ з грозою.
На річках будуть відбуватись переважно зниження рівнів води.

3. Агрометеорологічні умови (тепло- та вологозабезпечення) були переважно задовільними для сільськогосподарських культур. Переважання сонячної погоди сприяло достиганню плодів та ягід середньостиглих сортів плодово-ягідних культур та накопиченню у них цукрів.