Огляд погодних умов на Закарпатті станом на

20.03.2018 р.1. Минулого дня 19-го березня та вночі 20-го синоптична ситуація визначалась впливом улоговини циклону з півдня.
Вдень спостерігалась хмарна погода, на більшій частині території пройшов невеликий сніг, подекуди слабка ожеледь. На дорогах фіксувалась ожеледиця. На високогір'ї місцями туман, паморозь. Вітер північний 4-11 м/с. Температура повітря становила від 3° морозу до 3° тепла.
Протягом ночі спостерігалось хмарно, на більшій частині території пройшов сніг, опадів 1-4, подекуди до 6-7 мм. На дорогах фіксувалась ожеледиця. На високогір'ї місцями туман. Вітер північний 4-11 м/с. Температура повітря становила 3-7° морозу.
Вдень вплив циклонічної активності залишатиметься. Очікується хмарна погода, часом сніг. На більшості доріг ожеледиця. Вітер північний 7-12 м/с. Температура повітря 4° морозу - 1° тепла, у горах місцями до 6° морозу. Температура повітря по м. Ужгород близько нуля.
Станом на 8:00 за к. ч. температура повітря в м. Ужгород становила 3,9° морозу, атмосферний тиск 991,1 гПа (743,3 мм.рт.ст.), вологість повітря 94%. Протягом дня вологість повітря істотно не зміниться, атмосферний тиск слабо зростатиме.


2. Минулої доби на більшості річок області відбувались зниження рівнів води, на р. Латориця - м.Чоп сформувався максимальний рівень, на рТиса - м.Чоп відбулось добігання невисокої паводкової хвилі з верхів"їв з підвищенням рівня на 90 см, в межах корінних берегів.
Протягом доби на річках продовжиться зниження рівнів. На р.Тисі - м.Чоп завершиться формування максимального рівня з незначним підвищенням рівня. В нижніх течіях Латориці протягом 20 - 21 березня утримається вода на заплаві.

3. Рослини по території області перебували у стані зимового спокою. Місцями в горах грунт промерзав до 6-7 см. Температура грунту на глибині вузла кущіння озимих культур та багаторічних трав становила 1° тепла-1° морозу.