Огляд погодних умов на Закарпатті станом на

17.02.2020 р.1. Протягом доби синоптична ситуація Закарпаття визначалась впливом області підвищеного тиску.
Вдень спостерігалась хмарна з проясненнями погода, без опадів. В першу половину дня місцями туман, на окремих ділянках гірських доріг ожеледиця. Вітер південний 2-7, на високогір'ї місцями пориви 15-17 м/с. Температура повітря 3-9° тепла, на високогір'ї 0-2° морозу.
Протягом ночі синоптична ситуація Закарпаття визначалась впливом області підвищеного тиску. Спостерігалась мінлива хмарність, без опадів. В горах місцями відмічався туман при видимості 200 м, на окремих ділянках доріг ожеледиця. Вітер південно-східний 3-6, місцями 8-14, на високогір'ї пориви вітру до 16-20 м/с. Температура повітря 0-6° тепла, в горах місцями 0-2° морозу.
Станом на 8:00 за к. ч. температура повітря в м. Ужгород становила 5,6° тепла, атмосферний тиск 1011,5 гПа (758,6 мм.рт.ст.), вологість повітря 58%.
Протягом дня вологість повітря буде зменшуватись, тиск повільно падатиме.
Вдень синоптична ситуація без змін. Передбачається мінлива хмарність, без опадів. Вранці місцями тумани, на окремих ділянках доріг ожеледиця. Вітер південно-східний 5-10, в горах подекуди 15-20 м/с. Температура повітря 8-13°, в горах подекуди 3-6° тепла.
В м. Ужгороді 10-12° тепла.

2. Минулої доби по області спостерігалась помірно тепла, без опадів, погода.
На річках області продовжувались переважно зниження рівнів води.
Протягом доби по області передбачається мінлива хмарність, без опадів, на річках будуть відбуватись незначні коливання рівнів води.

3. Мінімальна температура грунту на глибині залягання вузла кущіння озимих культур та багаторічних трав знижувалась до 3° тепла- 1° морозу, що значно вище критичних температур вимерзання. У гірських районах області грунт промерзав на глибину від 1 до 4 см.