Огляд погодних умов на Закарпатті станом на

18.09.2020 р.1. Протягом доби синоптична ситуація визначалася антициклоном та проходженням холодного фронту з півночі. Вдень спостерігалася мінлива хмарність, ввечері на сході області місцями випали короткочасні дощі, фіксувались окремі грози. Кількість опадів 1-9 мм. Вранці в горах подекуди сформувався туман видимістю 200 м, ввечері на високогір'ї при видимості 500 м. Вітер північний 5-10 м/с. Температура повітря становила 22-27°, на високогір'ї 15-18° тепла.
Протягом ночі спостерігалася мінлива хмарність, без опадів. Вночі в горах місцями сформувався туман видимістю 50 м. Вітер північний 5-10, подекуди пориви до 15 м/с. Температура повітря, станом на 6 год, 8-13°, в горах місцями 3-5° тепла.
Станом на 9:00 за к. ч. температура повітря в м. Ужгород становила 11,4° тепла, атмосферний тиск 1010,1 гПа (757,6 мм. рт. ст.), вологість повітря 61%.
Протягом дня вологість повітря зменшуватиметься, тиск без істотних змін.
Вдень синоптична ситуація визначатиметься посиленням виступу північного антициклону. Очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер північний 5-10, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря 16-21°, в горах подекуди 7-12° тепла.
В м. Ужгороді 18-20° тепла.


2. Минулої доби по області в другій половині доби відбувалось надходження холодної повітряної маси з півночі, на ранок температури повітря знизились до 2-10° градусів тепла, ввечері на крайньому сході відмічались невеликі локальні короткочасні дощі, окремі грози.
На річках області зберігався малозмінний режим низької осінньої межені. На багатьох ділянках річок рівні води наблизились до найнижчих мінімальних значень за багаторіччя, а на р.Шопурка, р.Тересва - є нижчими за них.
Протягом доби по області очікується мінлива хмарність, без опадів. На річках області збережеться малозмінний режим низької осінньої межені. На річках центральної та західної частини області продовжиться період маловоддя (водність менше 30% місячної норми).

3. Сонячна суха погода сприяла проведенню польових робіт, достиганню та накопиченню цукрів у плодах і ягодах.