Огляд погодних умов на Закарпатті станом на

30.11.2020 р.1. Протягом минулої доби синоптична ситуація області формувалась: вдень переміщенням через область фронтальної зони, вночі посиленням виступу західного антициклону.
Вдень, 29 листопада, відмічалась хмарна погода, часом мокрий сніг та сніг, подекуди значний. Переважно на гірських ділянках доріг ожеледиця, на високогір'ї подекуди туман та сильна паморозь. Вітер південно-західний 2-7 м/с. Температура повітря від 2° морозу до 1° тепла, на високогір'ї 7-8° морозу.
Вночі, 30 листопада спостерігалась хмарна погода, часом невеликий сніг. Подекуди туман, при видимості 50 м та паморозь. На більшій частині території області на дорогах ожеледиця. Кількість опадів, станом на 06 годину, 0,3-1,2 мм, подекуди до 4 мм. Вітер змінних напрямків,
2-7 м/с. Температура повітря 0- 3° морозу, на високогір'ї 7-8° морозу.
Вдень буде посилюватись виступ західного антициклону. Очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. На більшій частині території області на дорогах ожеледиця. Вітер змінних напрямків 2-7 м/с. Температура повітря 2° морозу-3°тепла, високогір'ї 4-6° морозу. Температура повітря по м. Ужгород 0-2° тепла.
Станом на 9:00 за к. ч. температура повітря в м. Ужгород становила 0,1° тепла, атмосферний тиск 1011,9 гПа ( 758,9 мм. рт. ст.), вологість повітря 95 %.
Протягом дня вологість повітря зменшуватиметься, тиск буде слабо рости.2.

3. На території області грунт промерзав в горах до 4 см. Мінімальна температура грунту на глибині залягання вузла кущіння багаторічних трав знижувалась до 0-1° тепла, що значно вище критичних температур вимерзання.