Огляд погодних умов на Закарпатті станом на

28.01.2022 р.1. Минулої доби 27-28 січня погоду формувала улоговина північного циклону з фронтальним розділом.
Вдень 27-го відмічалась хмарна погода, часом слабкий сніг та мряка. Кількість опадів до 1-3 мм. Подекуди туман, при видимості 300-500 м, слабка ожеледь, на високогір'ї місцями туман при видимості 50 м та паморозь. На дорогах ожеледиця. Вітер південний 2-9, у горах подекуди пориви до 12 м/с. Температура повітря 0-3° морозу, на високогір'ї 7-8° морозу.
Вночі 28-го спостерігалась хмарна погода, часом сніг, у горах подекуди значний. Кількість опадів 1-5, місцями до 7 мм. Місцями туман, при видимості 500 м, слабка ожеледь. На високогір'ї подекуди туман при видимості 50 м, паморозь. На дорогах ожеледиця. Вітер південний 5-10, у горах, місцями пориви до 14 м/с. Температура повітря 0-3° морозу, на високогір'ї 8-9° морозу.
Станом на 8:00 за к. ч. температура повітря в м. Ужгород становила 0,1° морозу, атмосферний тиск 1000,5 гПа (750,4 мм. рт. ст.), вологість повітря 100 %. Протягом дня вологість повітря та тиск без істотних змін.
Вдень 28-го продовжить переміщатись через область фронтальна зона. Очікується хмарна погода, часом сніг, мокрий сніг, на низовині з дощем, на сході області місцями значний сніг та хуртовини. Подекуди туман, слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура повітря 2° морозу -3° тепла, на високогір'ї 5-7° морозу. Температура повітря по м. Ужгород 1-3° тепла.


2. Минулої доби по області спостерігалася хмарна погода, часом випав слабкий сніг та мряка, вночі слабкий та помірний сніг, місцями значний.
На річках відбувались невеликі коливання рівнів води, утримувались льодові явища.
Протягом доби по області очікується хмарна погода, вдень часом сніг, мокрий сніг, на низовині з дощем, на сході області місцями значний сніг та хуртовини, вночі місцями, переважно у горах, слабкий сніг. На річках будуть відбуватись коливання рівнів води, у зв"язку з підвищенням температури повітря на річках будуть слабшати льодові явища, на окремих ділянках річок можливий льодохід.

3. Мінімальна температура грунту на глибині залягання вузла кущіння озимих культур та багаторічних трав знаходилась в межах 0-2° морозу, що значно вище критичних температур вимерзання. Грунт по області промерзав до 0-6 см.