Огляд погодних умов на Закарпатті станом на

01.02.2023 р.1. Протягом дня 31 січня синоптична ситуація Закарпаття визначалась впливом тилової частини циклону. Спостерігалась хмарна з проясненнями погода, пройшов сніг та мокрий сніг. Кількість опадів 0-4, місцями до 7 мм На високогір'ї відмічався туман при видимості 500 м, на гірських ділянках доріг ожеледиця. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура повітря 1° морозу - 4° тепла, на високогір'ї 6-7° морозу.
Вночі 1 лютого синоптична ситуація Закарпаття визначалась впливом периферії північного циклону. Спостерігалась хмарна з проясненнями погода, пройшов сніг та мокрий сніг. Кількість опадів 0-4 мм. На високогір'ї відмічався туман при видимості 500 м, на дорогах ожеледиця. Вітер південний 5-10 м/с. Температура повітря 0 - 4° морозу, на високогір'ї 8-9° морозу.
Протягом дня атмосферний тиск повільно падатиме, відносна вологість повітря зменшиться.
Вдень 1 лютого синоптична ситуація істотно не зміниться. Передбачається хмарна з проясненнями погода. в гірських районах невеликий сніг та мокрий сніг. На окремих ділянках доріг ожеледиця. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура повітря 0-5° тепла, в горах місцями 1-6° морозу.
В м. Ужгороді очікується 3-5° тепла.

2. Минулої доби по області спостерігалась хмарна з проясненнями погода, пройшов сніг та мокрий сніг 1 - 9мм.
На більшості річок відбувались незначні зниження рівнів води, у верхів"ях річок сходу області зберігались льодові явища.
Протягом доби по області передбачається хмарна з проясненнями погода, вдень в гірських районах невеликий сніг та мокрий сніг, вночі часом сніг. На більшості річок будуть відбуватись переважно незначні зниження рівнів води, на р.Латориця - м.Чоп утримається вода на заплаві.

3. Зимуючі культури по всій території області перебували у стані зимового спокою. Мінімальна температура грунту на глибині залягання вузла кущіння озимих культур та багаторічних трав знаходилась в межах від 1° тепла до 2° морозу, що значно вище критичних температур вимерзання. Грунт в гірських районах промерзав до 6 см.